Od kiedy po raz drugi zostałam mamą, z wielką ciekawością przeglądam oferty sklepów, producentów, projektantów tworzących artykuły dla niemowląt. Muszę przyznać, że w ciągu ostatnich 5-ciu lat sporo się zmieniło w tej branży. Na szczęście ;-) Weszły nowe tkaniny, zupełnie inne fasony pościeli, pledów, kocyków itp … dzięki paypal mam oczywiście możliwość zamawiania nowości na całym świecie – póki co korzystam z ofert krajów EU ponieważ nie bardzo uśmiecha mi się płacenie cła i podobnych opłat;-)

Ostatnio furorę robi muślin oraz bawełna typu gaza ( biały pled wiszący na łóżeczku ). Niestety wśród ofert rynkowych nie znalazłam pościeli o wymiarach których potrzebuję ( kołdrę oraz poduszke uszyłam sama – te oferowane na rynku są zbyt duże dla takiego maleństwa ) – chwilę czasu zabrało mi znalezienie podobnych tkanin ale udało się….!! Więc zaczęłam szyć:-)

Pamiętacie tę pościel ? Panna O. zwinęła ją Maleństwu i nie chce oddać – sama pod nią śpi;-) Tkaniny na szczęście zostało więc na dniach uszyję kolejną dla L. Dziś jednak pokażę wam inną pościel – muślinową – jednokolorową.

Dzięki Oldze większą uwagę niż kiedyś zwracam na tkaniny – wszystko musi być miękkie, 100% bawełniane i przyjemne w dotyku…i taka też jest prezentowana dzisiaj pościel ! I naturalnie kolorystycznie pasuje do kąciku Maleństwa:-)

Różowa podusia gwiazdka to oczywiście także moje dzieło !

szara pościel – handmade
poduszka gwiazdka – handmade
biały pled – numero 74

 
  Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć ZABRONIONE!!

 Copyrights by Stylish Toddler