Angielska zima nie jest przyjemna….zwykle śniegu brak….dookoła budynki z czerwonej cegły….takie otoczenie humoru nie poprawia :(

Chwyciłam w ręce pomarańczową włóczkę i z myślą o wiośnie zrobiłam beret dla mojego młodszego dziecka – choć właściwie dziewczynki noszą ten sam rozmiar czapek więc się wymieniają w zależności jaki kolor do danego zestawu ubranek której pasuje .

Uwielbiam małe dziewczynki w beretach ! Te włoski do ramion które dopiero rosną….mojej L. się podkręcają więc uwielbiam ją w beretach jeszcze bardziej !!

Jako, że Mała jest w posiadaniu beżowego płaszczyka na wiosnę….i kolorowego o przewadze pomarańczowych kwiatów….i jasno beżowej kurteczki na zimę więc ten pomarańcz to strzał w dziesiątkę !

A teraz biorę się za robienie pewnego sweterka – wersja testowa wg schematu z którego jeszcze nie korzystałam – trzymajcie kciuki żeby wyszedł ;-) Pewna zdolna osoba na swoim blogu robi piękne swetry dla siebie – ja oczywiście będę robić dla dziewczynek

 
P.S. Robiąc wpis 11 stycznia ponarzekałam sobie, że nie ma śniegu i chyba ktoś się ulitował nad nami i w sobotnią noc spadło troszke śniegu;-)

 

IMGP9451

IMGP9469

IMGP9467

IMGP9783BL

IMGP9791BL

IMGP9787BL

 

  Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć ZABRONIONE!!

 Copyrights by Stylish Toddler