Jak kilkakrotnie wspominałam, jestem wielką fanką wyposażenia wnętrz w stylu skandynawskim.

Uwielbiam ten ogrom bieli ( który działa na mnie kojąco) przełamany dodatkiem czerni.
Sypialnia od początku urządzona była w kolorach biel + czerń z dodatkiem koloru żółtego. Oczywiście ciągle pojawiają się tam nowości, zachodzą mniejsze lub większe zmiany…;-)

Niedawno skończylismy remont salonu. Naj-pierwszą jego wersję pokazywałam w tym wpisie . Wymieniliśmy wszystkie meble, przemalowaliśmy wszystkie ściany ;-) Na święta wyglądał już tak !
Od dawna marzyłam o białym narożniku ale taka opcja odpada przy małych dzieciach :( Pomyślałam więc o pewnej prostej przemianie szarej sofy na białą – uszycie pokrowca.

Początkowo chciałam kupić narożnik który od razu miałby zamienne ( białe ) pokrycie ale …. nie znalazłam niczego ciekawego :(

Moje marzenie o posiadaniu białej sofy spełniła moja KOCHANA MAMA !!! Mówiłam już jak zdolna z niej istota??????;-)
Uszyła mi biały pokrowiec na narożnik !!! Piękny !!!!

Idąc za ciosem uszyła jeszcze poduszkę w plusy / krzyżyki jak kto woli oraz do kompletu narzutę na łóżko w sypialni która dodatkowo pełni funkcję koca sporej wielkości ponieważ od dołu podszyta jest polarem. Cały komplet jest fantastyczny!! Nie muszę już kupować super popularnego koca w krzyże ;-) Mam swoją wersję baaaardzo na plus !!

I wreszcie mogę rzucić na podłogę biały sznurkowy dywan który zrobiłam jeszcze latem – idealnie dopełnia salon który wreszcie przypomina iście skandynawski styl !

OK koniec gadu gadu ….. wrzucam mnóóóóstwo zdjęć, nie potrafiłam wybrać kilku :-)
W sesji zdjęciowej dzielnie towarzyszyła mi moja Gwiazda….wszędzie wciskała swoją pupę:-)

 
IMGP9000z

IMGP9031z

IMGP9002z

IMGP9012z

IMGP9029zz

IMGP8989z

IMGP8994xxz

IMGP9025zz

IMGP8997zz

IMGP9048z

IMGP9036zz

IMGP8982z

 

 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć ZABRONIONE!!

 Copyrights by Stylish Toddler